Targi BEAUTY FORUM
odbędą się za:

Targi BEAUTY FORUM to...

przede wszystkim impreza targowa skierowana do profesjonalistów z branży kosmetycznej, która z roku na rok bije rekordy.

20. edycja targów BEAUTY FORUM odbyła się 11-12 marca 2017 roku.

Tegoroczną edycję odwiedziło ponad 16 000 profesjonalistów. Na powierzchni 10 000 m2 swoją ofertę i nowości prezentowało 223 wystawców z kraju i ze świata. Blisko 200 osób spróbowało swoich sił w organizowanych podczas targów konkursach i mistrzostwach. Była to iście rekordowa edycja!

Targi BEAUTY FORUM to najważniejsza impreza dla profesjonalistów z branży kosmetycznej w Polsce, organizowana cyklicznie od 1997 roku. Jest to wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z kosmetyką. To tu, podczas każdej edycji, wiodące na polskim i międzynarodowym rynku firmy kosmetyczne prezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi. 

 

Kolejna edycja Targów BEAUTY FORUM odbędzie się w dniach 3-4 marca 2018!

Opens internal link in current windowSeminaria i warsztaty

 

Targi BEAUTY FORUM to doskonała okazja do pogłębienia swojej wiedzy oraz niewyczerpane źródło informacji. Dwa dni targów to bogaty program seminariów prowadzonych przez znanych i cenionych profesjonalistów.

Podczas targów BEAUTY FORUM można było wziąć udział w:

 

 

 

Opens internal link in current windowMistrzostwa i konkursy

 

Podczas targów BEAUTY FORUM 2017 odbyły się następujące mistrzostwa i konkursy: