Targi BEAUTY FORUM
odbędą się za:

Konkurs Młodych Talentów o Puchar RED DIAMOND

Podczas targów BEAUTY FORUM 2017 odbył się 5. Konkurs Młodych Talentów o Puchar RED DIAMOND! W konkursie wzięli udział uczniowie szkół wizażu. Uczestnicy w ciągu 75 minut mieli za zadanie wykonać makijaż zgodny z tegorocznym tematem.

 

Temat: Glamour sparkling Look

Data: niedziela 12 marca 2017

 

 

LAUREACI 2017

I miejsce - Tetiana Moroz (Policealna Szkoła Plastyczna FAM Kraków)

II miejsce - Karolina Dębowska (Policealna Szkoła Zawodowa Europejskiej Akademii Zdrowia i Urody w Kielcach)

III miejsce - Dorota Spaczyńska-Pilorz (Policealne Niepubliczne Studium Wizerunku Teatralno- Filmowego)

Nagroda publiczności - Katarzyna Żurawska (Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCh)

GRATULUJEMY!

 

Jury:

Dr n. med. Kamila Padlewska | Prof. nadzw. w WSZKiPZ - specjalista dermatolog. Jest ekspertem w zabiegach z zakresu dermatologii estetycznej i laserowej. Obecnie prowadzi Klinikę Oricea. Jest autorką wielu publikacji naukowych.

Małgorzata Wedekind | Właścicielka firmy BIKOR PROFESSIONAL COLOR COSMETICS, kreator profesjonalnych kosmetyków kolorowych BIKOR® (BIKOR EGYPTISCHE ERDE®). Pomysłodawca, współorganizator i sponsor Ogólnopolskich Mistrzostw Makijażu.

Krzysztof Nadziejewiec | Makeup Expert/ Export Expert Christian Dior. Od 2005 roku związany z branżą beauty. Ma duże doświadczenie w pracy przy produkcji filmów, reklam, show, sesji zdjęciowych czy pokazów mody. Jego praca to również niewyczerpalne źródło inspiracji, zawsze wykonuje ją bardzo dokładnie, precyzyjnie i kreatywnie. Pasją - są podróże, rysunek, gry wideo oraz andragogika.  

Magdalena Szłyk | Zawodowo od wielu lat związana z marką Pierre Rene Professional, gdzie pracuje jako PR & Development Manager. Z wykształcenia biotechnik i kosmetolog z dyplomami Uniwersytetów Przyrodniczego i Medycznego w Lublinie. Wieloletnie doświadczenie zawodowe, liczne kursy i ukończona profesjonalna szkoła wizażu „Centrum Kreowania Wizerunku AESTHETIC” pozwoliły na zdobycie szerokiej wiedzy i umiejętności z zakresu technik makijażu, wizażu i stylizacji.