Targi BEAUTY FORUM
odbędą się za:

11. Mistrzostwa NailArt Trophy

Podczas targów kosmetyki profesjonalnej BEAUTY FORUM 3 marca w Warszawie odbędą się wyjątkowe mistrzostwa zdobienia paznokci. 

Mistrzostwa są objęte klasyfikacją międzynarodową, laureaci I miejsca w obu kategoriach wezmą udział w mistrzostwach World Cup NailArt w Monachium w październiku 2018!

 

Temat: Tropical island

Rejestracja została zakończona. Zapraszamy na finał mistrzostw w sobotę 3 marca o godz. 17:30 na scenie Meeting Point. 

 

Zapoznaj się z REGULAMINEM

 

Uczestnicy mają za zadanie przygotowanie kreatywnego zdobienia paznokci dopasowanego do podanego tematu – „Tropical Island”. Obowiązują dwie konkurencje: 3D Design oraz Zdobnictwo płaskie, które odbywają się jednocześnie. 

 

Sponsorzy mistrzostw

Jury:

Anna Faber | Mistrzyni świata 2017 Monachium , wielokrotna medalistka mistrzostw Europy i Polski. Od 2015 roku instruktor firmy Indigo, od 12 lat stylistka paznokci. Posiada na swoim koncie kilkadziesiąt miejsc w konkurencjach technicznych, od 2017 roku startuje w mistrzostwach artystycznych.

Dobrosława Lewkiewicz | Dyplomowany instruktor firmy Nails Company. Paznokcie to nie tylko jej ogromna pasja, lecz także sposób na życie, dzięki czemu może ciągle rozwijać swój warsztat pracy. od kilku lat zajmuje się porwadzeniem szkoleń z zakresu stylizacji paznokci systemem Gel & Acryl, Nail Design Gel & Acryl oraz Chinese NailArt. 

Marina Krykunenko | Instruktor marki Neonail. Medalistka mistrzostw Olimpic Nail 2012. Zwyciężczyni mistrzostw o Puchar Kijowa 2013. Zlota medalistka mistrzostw Ukrainy 2014 w kategorii "Mix-Media". Podwójna złota medalistka międzynarodowych mistrzostw Europy Nail&Art Competition w kategorii Tipbox Flat oraz Tipbox Mix (Niemcy). Autorka publikacji i artykułów.

Iga Sadowska  | Twórca i właścicielka marki Eclair Nail. Czynna stylistka paznokci, a przede wszystkim instruktor z autorskim programem szkoleniowym. Jej szkolenia cieszą się ogromnym powodzeniem i przede wszystkim uznaniem kursantek. Regularnie śledzi światowe trendy i pozostaje na bieżąco z potrzebami Klientek, tak aby zaspokoić najbardziej wymagające z nich. Medalistka Mistrzostw NailPRO 2017.