Targi BEAUTY FORUM
odbędą się za:

20. Polskie Mistrzostwa Modelowania Paznokci

Podczas 21. edycji targów BEAUTY FORUM (3-4.03.2018) w Warszawie odbędą się jedne z najbardziej wymagających mistrzostw skierowanych do stylistów paznokci.

W niedzielę 4 marca przy stolikach zasiądą uzbrojeni w pilniczki i pędzelki uczestnicy 20. Polskich Mistrzostw Modelowania Paznokci.

Rejestracja została zakończona. Zapraszamy na finał mistrzostw w niedzielę 4 marca o godz. 16:30 na scenie Meeting Point. 

 

Zapoznaj się z REGULAMINEM

Uwaga: tegoroczna edycja nie została objęta klasyfikacją międzynarodową!

 

Kandydaci do tytułu mistrzowskiego będą walczyli w kategorii żel lub akryl. Zadanie będzie polegało na wykonaniu idealnego frencza na jednej dłoni modelki oraz na dokładnym polakierowaniu przedłużenia paznokci drugiej ręki.  

 

 

Sponsorzy mistrzostw

Jury:

Joanna Nawrocka | Dyplomowany instruktor stylizacji paznokci. Główny przedstawiciel na Polskę marki abc-nailstore international. Organizator Nails Olympic Show. Laureatka wielu krajowych i międzynarodowych Mistrzostw Nail Design, m.in. Mistrzyni Europy Masters Award Nail Design 2015, dwunastokrotna Mistrzyni Polski, Mistrzyni Open International Nail Design Championship Pink&White, zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu Beauty Expo Cup Praha 2014, Mistrzyni Nail Noblesse Meisterschaft Niemcy 2016, Mistrzyni Nail Master Cup 2017. Prowadzi szkolenia przygotowujące do Mistrzostw Nail Design.

Iwona Semczuk | Szkoleniowiec, wizażystka, stylistka oraz konsultantka w zakresie profesjonalnego wizażu i stylizacji paznokci z dwudziestoletnim stażem. Posiada certyfikat MEN uprawniający do wykonywania zawodu stylisty paznokci na terytorium RP oraz certyfikaty wielu zagranicznych koncernów uprawniających do prowadzenia szkoleń. Właścicielka salonu Art & Beauty Nails, a także Master Educator Academii ChiodoPro. Prywatnie ambasadorka i miłośniczka zwierząt "z pazurem"

Magdalena Wyrwa | Instruktor Akademii Semilac w Poznaniu. Ponad 10-cio letnie doświadczenie w stylizacji paznokci. Absolwentka szkoły wyższej i dyplomowany kosmetolog. Ukończyła wiele kursów z dziedziny stylizacji paznokci. Specjalistka w dziedzinie lakierów hybrydowych oraz żeli. Z wyjątkową precyzją i szczegółem podchodzi do technicznej strony każdej stylizacji. Podstawa dobrej współpracy dla Magdy, to indywidualne podejście do każdej kursantki. Wydobywa z nich skrywane talenty i ukierunkowuje zarówno w zawodzie Stylistki, jak i Instruktora.