Targi BEAUTY FORUM
odbędą się za:

19. Polskie Mistrzostwa Modelowania Paznokci

Podczas 20. edycji targów BEAUTY FORUM (11-12.03.2017) w Warszawie odbyły się jedne z najbardziej wymagających mistrzostw skierowanych do stylistów paznokci.

W niedzielę 12 marca przy stolikach zasiedli uzbrojeni w pilniczki i pędzelki uczestnicy 19. Polskich Mistrzostw Modelowania Paznokci.

Uwaga: tegoroczna edycja nie została objęta klasyfikacją międzynarodową!

Kandydaci do tytułu mistrzowskiego walczyli w kategorii żel lub akryl. Zadanie polegało na wykonaniu idealnego frencza na jednej dłoni modelki oraz na dokładnym polakierowaniu przedłużenia paznokci drugiej ręki.  

 

 

LAUREACI 2017

 

Kategoria żel

I miejsce - Agnieszka Mazur

II miejsce - Lena Kurach

III miejsce - Anna Knitter-Zawadzińska

 

Kategoria akryl

I miejsce - Anna Skibicka

II miejsce - Beata Wodzak-Zwara

III miejsce - Paulina Walaszczyk

 

GRATULUJEMY!

Jury:

Joanna Lenarczyk | Międzynarodowy Instruktor Euro Fashion Akademia Paznokcia, Master Educator Hand&Nail Harmony, Entity Artist, sędzia techniczny oraz juror, właścicielka Studio Barwa. Zwyciężczyni mistrzostw Nail Masters w Londynie 2017 w kategorii One Stroke.

Magdalena Welc-Szymańska | z wykształcenia pedagog, kosmetolog, nauczyciel z prawie 18 letnim stażem. Z branżą kosmetyczną związana od ponad 10 lat. Dyplomowany międzynarodowy instruktor marek IBD, Supernail oraz Ez Flow. Współwłaściciel firmy MARKOS. Wiedzę zawodową zdobywała na licznych miedzynarodowych szkoleniach oraz warsztatach. 

Paulina Pastuszak | Mistrzyni Świata Nail Art, siedmiokrotna finalistka Mistrzostw Polski, laureatka 5,7 i 8 miejsca na mistrzostwach w Rzymie, Londynie i Pradze. Instruktor z wieloletnim doświadczeniem, juror i prelegent w imprezach branżowych na całym świecie (Niemcy, UK, Austria, Czechy, Norwegia, Włochy, Sri Lanka, Malezja).