Szkolenia wystawców

Zapraszamy na szkolenia organizowane podczas targów BEAUTY FORUM przez naszych Wystawców. 

 

Sala W2, W3 - Sobota 09.03.2019 - godzina 10.00 - 18.00

Goochie PMU Festival Conference

Goochie PMU Festival Conference to warsztaty techniczne oraz panel teoretyczny poświęcony mikropigmentacji dla Lingeristów o różnym stopniu zaawansowania. Trening na syntetycznych skórkach obejmuje kreskę cieniowaną na powiece oraz brwi metodą włosa.

Więcej informacji: www.goochiemasterclass.com

 

 

 

Sala W1 - Niedziela 10.03.2019 - godzina 10.30 - 17.00

Indigo Expert Forum

 

INDIGO EXPERT FORUM to cykl wydarzeń stworzony na specjalne życzenie klientek Indigo, które chcą wciąż poszerzać swoje kompetencje, rozwijać się i wzajemnie inspirować. To wyjątkowa i niesamowita okazja do tego, by w jednym miejscu spotkać się i uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, a także wymienić się doświadczeniami z przedstawicielkami najczęściej nagradzanej kadry w Polsce – kadry instruktorek Indigo Nails!

Zapraszamy na wykłady połączone z pokazami, rozmowy o nowościach i produktach, które podbiły już serca stylistek i klientek Indigo. 

Więcej informacji na: www.indigo-nails.com/blog/pl,indigo-expert-forum-na-targach-beauty-forum-w-warszawie.html

Bilety do nabycia w sklepie internetowym Indigo Nails: www.indigo-nails.com/pl,a8438,bilet-na-indigo-expert-forum-warszawa-2019.html

 

 

 

Sala W2 - Niedziela 10.03.2019 – godzina 11.00-12.30

Zapobieganie zakażeniom w gabinecie beauty

Prowadząca: Małgorzata Jastrzębska – Kosmetolog, Konsultant Naukowy w firmie Medilab. Wszyscy uczestnicy otrzymają materiały edukacyjne (plany higieny, ulotki) oraz próbki produktów. Pośród uczestników zostaną rozlosowane zestawy produktów do dezynfekcji oraz teczki procedur higienicznych 

Zgłoszenia na adres mailowy: dorota.rutkowska medilab pl  

http://www.medilab.pl/ 

 

 

Sala W3 - Niedziela 10.03.2019 – godzina 10.30 – 13.30

Dlaczego GERnétic? 

TRI STAR Cosmetics zaprasza na Pierwszy Ogólnopolski Kongres marki GERnétic. Będzie to wyjątkowe szkolenie prowadzone przez francuskich ekspertów laboratorium GERnétic. Przed wami ogromna dawka wiedzy, informacji oraz premiery nowych produktów.

Kongres rozpoczyna się już na targach Beauty Forum inauguracyjnym wykładem pt. "Dlaczego GERnétic?" a kulminacja nastąpi w poniedziałek 11.03.2019 r. w hotelu Holiday Park w Warszawie. Zaplanowano również wiele dodatkowych atrakcji.

Niedzielny wykład na targach BEAUTY prowadzony przez szkoleniowców GERnétic z Francji  jest bezpłatny , dostępny dla każdego słuchacza.

Świat francuskich kosmeceutyków, biotechnologia w zastosowaniu kosmetycznym oraz spektakularne efekty – to tylko część punktów prezentacji.

Serdecznie Zapraszamy! 

Więcej informacji oraz zgłoszenia : 603-790-161, biuro tristarcos pl 

www.tristarcosmetics.pl