Strefa Kosmetyka

 

Dynamicznie rozwijający się rynek kosmetyki profesjonalnej oferuje tysiące możliwości i rozwiązań. Wciąż pojawiają się nowe produkty, technologie, receptury i usługi. W strefie Kosmetyka, pasjonaci szeroko pojętej estetyki znajdą setki marek skupionych wokół zabiegów i produktów z zakresu kosmetyki białej, aparaturowej, spa & welness, medical beauty oraz kosmetyki naturalnej. Wystawcy zaprezentują najnowsze trendy, procedury zabiegowe i rozwiązania technologiczne.

Stopy i paznokcie

 

Strefa dla miłośników i pasjonatów profesjonalnej pielęgnacji dłoni i stóp oraz stylizacji paznokci. Tu swoją ofertę zaprezentują marki z branży Hand & Nail oraz wystawcy, których oferta skupiona jest wokół podologii i pedikiuru kosmetycznego. Setki marek w jednym miejscu, nowe trendy na wyciągniecie ręki, ciekawe rozwiązania i tysiące produktów, możliwość przetestowania zabiegów – wszystko to znajdziecie w strefie Stopy i paznokcie.

Strefa Exclusive

 

Podczas 31 targów BEAUTY FORUM swoją premierę będzie miał specjalny obszar wystawienniczy, zarezerwowany dla profesjonalistów zainteresowanych nawiązaniem i podtrzymaniem kontaktów biznesowych, bez oferty bezpośredniej sprzedaży. W strefie tej wystawcy umożliwią odwiedzającym zapoznanie się z ofertą, warunkami współpracy i szczegółami dotyczącymi filozofii marki i kompleksowych działań firmy, bez możliwości bezpośredniego zakupu produktów.

International Business Forum

 

Poszukujesz międzynarodowych kontaktów? Chcesz rozwijać swój biznes i poszerzyć zasięg swoich działań? Szukasz nowych marek, produktów i rozwiązań, które chciałbyś zaprezentować na polskim rynku? Jesteś zainteresowany dystrybucją? Podczas 31. targów BEAUTY FORUM, w organizowanej po raz pierwszy strefie International Business Forum producenci z zagranicy, poszukujący nowych partnerów biznesowych i dystrybutorów w Polsce, zaprezentują swoją ofertę.